Slaptai.Lt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
                                     
Naujienos pasauliui apie Lietuvą



Pavėlavai ateiti į internetą ir jau esi nebereikalingas?

El. paštas Spausdinti

radza_ekselentŠiandien seminare Klaipėdoje toliau kalbame apie tradicinę žiniasklaidą, žurnalistiką ir žurnalistų sukuriamo turinio perspektyvas keičiantis technologijoms. Įdomiausia lektoriaus Džiugo Paršonio įžvalga – nuo progreso atsiliekantieji yra kaip pavėlavusieji į traukinį – gali pasilikti perone.

Pradžioje lyg ir nesinorėjo sutikti su kolega – juk Lietuvos interneto žiniasklaidos padangėje atsiradęs Delfi.lt dar tebeturi didžiausią auditoriją. Tačiau į šią rinką atėjęs lrytas.lt, bernardinai.lt, alfa.lt, balsas.lt, 15min.lt taip pat sparčiai susirinko nemažas auditorijas. Bet… Vienu didžiausių kartias dar tebevadinamas dienraštis “Respublika” ne tik labai vėlai atsirado internete, bet tam skiria tiek mažai laiko ir dėmesio, kad visai neseniai vienas kolega žurnalistas net nusistebėjo ir paklausė, “o ką, jie jau irgi yra internete?”

Todėl šiandien seminaro metu pabandžiau dar kartą pasitikrinti, kaip sekasi respublika.lt – ar juos skaito žmonės, ar skaitytojai vertina straipsnius, komentuoja, reaguoja ir pan. Ir nustebau. Nustebau, nes supratau, jog niekam arba beveik niekam nerūpi tai, ką rašo savo interneto svetainėje respublika.lt. Situacija yra gal net blogesnė – daugelis tinklaraščių turi žymiai daugiau auditorijos dėmesio ir bet koks įrašas juose dažniausiai sulaukia gerokai daugiau reakcijos ir komentarų nei respublika.lt skelbiamas straipsnis “Ar Lietuvai reikalinga kultūra?”. Šiandien jau 2 valandas skelbiamas straipsnis kol kas turi tik 1 komentarą. Bet ne ką geriau sekais ir vakar dienos “Respublikos” ir “Vakaro žinių” publikacijoms, kurios turi rubriką “Verta atversti”. Publikacija “Menas reikalauja biudžeto aukų” teturi 6 komentarus, o “V. Tutkus – nebe vadas, bet ir ne “pieška” sulaukė vos 4 komentarų.

Gal vis dėlto teisus kolega Džiugas – pavėlavai ir likai už borto?

Gintaro Visocko nuotraukoje: Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

www.dainius.org

2010.06.22
Skaitytojų komentarų sistema Disqus
 

Videostudija

Fotogalerija

Tautos ir likimai


Žymėti ir dalintis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Statistika

Portalo lankytojai iš viso atvertė puslapių : 3097519
Dabar lankosi:  svečių - 86 

Už teisingumą

Reklaminis skydelis
Tinklink baneris
       Butu nuoma
       eSports zaidimai
       Butų remontas
       Apsaugos sistemos

      PASIEKIMAI


       Personalas.net
       Milijonieriaus testas
       Darbas, darbo!
       Permainų knyga